Sportas,  sportinė avalynė

Trekingas – batai, drabužiai, aksesuarai

Panašiai kaip ir sportiniai batai – trekingo batai taip pat pasižymi galybe jų konstrukcijose pritaikytomis naujausiomis technologijomis. Jie yra gaminami iš aukštos kokybės medžiagų, todėl savaime suprantama, kad gamybos kaštai nėra pigūs. Ir kaip Jūs manote? Žmonės, kurie svajoja apie keliones kalnuose, trekingui renkasi neatitinkamą avalynė, kaip, pavyzdžiui, inkariukus arba (dar pavojingiau) šlepetes. Tačiau ar verta rizikuoti? Mūsų nuomone – tikrai ne. Tuo labiau, kad nebrangūs kalnų batai tikrai egzistuoja! Privalai tik žinoti, kur jų ieškoti. Mes siūlome du variantus:

  • Išpardavimus – sezoninis kainų mažinimas visada išgelbės iš priespaudos! Jeigu nenori išleisti viso turto, tačiau Tau svarbu, kad turistiniai batai būtų geros kokybės, tokiu atveju jų įsigijimas per išpardavimą taps geriausiu sprendimu. Nuolaidų metu geriausi modeliai ar tai Salomon, ar adidas, dažnai gali įsigyti net iki 60% pigiau nei įprastai. Verta? Tikrai taip!
  • Išparduotuvės – vietos, į kuriuose yra kaupiamos serijų likučiai, neišparduoti batai iš praeitų kolekcijų bei modeliai su nedideliais defektais. Jeigu Tau skubiai reikia kalnų batų ir negali laukti išpardavimų, išsiruošk į išparduotuvę – internetinėje parduotuvėje arba didžiuosiuose prekybos centruose!

Pigūs kalnų batai – mūsų pasiūlymai

Nežinai kokius nebrangius kalnų batus išsirinkti? Nepaisant visko pasiūlymų yra tikrai ne tiek ir mažai, todėl palengviname Tau ieškojimą ir pristatome trumpą sąrašą įdomiausių pasiūlymų. Tarp jų tikrai rasi sau idealiausius turistinius batus, kurie neapsunkins Tavo biudžeto!

Reebok Trailgrip 6.0

Reebok Trailgrip batai

Puikios kokybės trekingo batai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kuriuos įsigysi už mažiau nei 50€! Aulas susideda iš atsparios sintetinės medžiagos ir laidaus orui tinklelio, idealiai vėdinančio pėdas ir tuo pačiu išlaikydamas ją stabilioje pozicijoje. Ant pado negalėjo pritrūkti storos, ypatingai banguoto ir nutrynimams atsparaus guminio protektoriaus, kuris pasiteisint net šlapiose arba slidžiose dangose. Batai taip pat yra nepaprastai patvarūs, todėl galėsi jais džiaugtis daugelio kelionių į kalnus metu.

Umbro Muhu

Umbro Muhu

Šie minimalistiniai trekingo batai slepia savyje nepaprastą jėgą įveikti daug ilgų kilometrų sudėtingame reljefe! Aukštas aulas saugo kojas nuo rimtesnių traumų,  o dėl to, kad yra pagaminti iš zomšos su poliuretano elementais, užtikrina aukščiausią komfortą ir stabilumą. Padas pasižymi ne tik tvirtu protektoriumi, bet ir puikia EVA putų amortizacija. Idealūs kalnų batai žygiams ir prastesnėse oro sąlygose. O jų kaina Tave maloniai nustebins!

Feewear Alabas

Feewear trekingo batai

Tai dar viena nebrangių kalnų batų pasiūlymas, kuris yra geriausiu įrodymu, kad žema kaina neprivalo reikšti prastos kokybės. Žemo profilio aulas iš orui laidžių, tačiau drėgmės nepraleidžiančių medžiagų prisitaiko prie pėdų formos, suteikdamas joms geriausią patogumą. Guminis padas yra geriausio sukibimo su danga garantija, net ir sudėtingose bei reikliuose reljefuose. Kaina – dar viena maloni staigmena!

Vis dar manai , kad nebrangūs kalnų batai neegzistuoja? Nepaisant skeptiškų nuomonių neprivalo jie būti prastos kokybės! Geriausiu to įrodymu yra Umbro, Feewear ar Reebok, kuriuos įsigysi jau net nuo 30€! O jeigu Tave domina adidas, Salomon ar kitų prekės ženklų asortimentas, rekomenduojame juos medžioti išpardavimuose arba išparduotuvėse!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *