bėgimas vyras
apranga,  Sportinė apranga

Sportinė apranga pavasariui – kaip išsirinkti geriausią?

Džemperiai su kapišonu, lanksčios tamprės, lengvi ir laidūs orui viršutiniai rūbai, labiau iškarpyti marškinėliai ir marškinėliai be rankovių, atitinkamai parinktos sportinės liemenėlės ir daug, daug kitų elementų – sportinė apranga ilgam įsikūrė mūsų spintoje ir be jos neįsivaizduojame ne tik treniruočių, bet ir kasdienio gyvenimo. Mėgsti sportinį stilių? O galbūt intensyviai sportuoji ar reikalauji sportinės aprangos specialioms pareigoms? Patikrink, ar gerai išsirenki sportinę aprangą! Patariame į ką atkreipti dėmesį perkant tam tikrus sportinės aprangos elementus!

Kasdienė sportinė apranga pavasariui

Jeigu sportinio stiliaus rūbus pasirenki kiekvienai dienai, tai Tavo garderobe tikrai negali pritrūkti geros kokybės marškinėlių. Geriausi bus tie, pagaminti iš šimtaprocentinės medvilnės, kuri suteikia galimybę Tavo odai kvėpuoti, todėl nebus niekada per karšta. Įsigyk mažiausiai septynis įvairių spalvų ir raštų marškinėlių vienetus, kad nesudėtingai galėtum kurti sportinius derinius kiekvieną dieną. Kasdieniuose situacijose puikiai pasiteisint jogger tipo kelnės. Šis klasikinis kirpimas, siaurėjantis į apačią yra nepaprastai patogus, todėl nestebina faktas, kad šis dizainas džiaugiasi populiarumu tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų. Joggeriai su marškinėliais sukuria itin praktiškus, patogius ir taip pat stilingus derinius. Visumą užtenka išbaigti mėgstama sportine avalyne. Kas liečia kelnes, verta rinktis truputėlį laisvesnį dydį, kad galėtum jaustis visiškai patogiai. Ieškok joggerio kelnių modelio, kuriame dominuoja medvilnės medžiaga. Tokios kelnės bus geriausios šiltoms pavasario dienoms.

Sportinė apranga pratimams – kaip ją išsirinkti?

Perkant sportinę aprangą mus gali užpulti abejonės. Nieko nuostabaus, kad galų galiausiai tiek bėgikai, tiek fitnesą ar krosfito sportininkai tam, kad galėtų susikaupti sportiniams judesiams, reikalauja iš tiesų patogios aprangos. Kaip juos išsirinkti? Raktinis žingsnis yra atkreipti dėmesį į tris charakterines sportinės aprangos savybes:

Sportinės aprangos kirpimas

Atitinkamai pasirinktas kirpimas turi lemiamą reikšmę judėjimo laisvei. Kilnojant svarmenis, privalai jausti visišką pečių kontrolę, tuo pačiu bėgant privalai jausti dirbančius kojų raumenis. Todėl renkantis sportinę avalynę pratimams rinkis kirpimus, kurie užtikrins Tau didžiausią judesių laisvę. Sporto salėje ar krosfitui puikiai pasiteisint marškinėliai be rankovių. Bėgimui geriausia būtų rinktis patogias tampres arba trumpus šortus, negu kelnes su plačiomis klešnėmis. Milžinišką reikšmė turi taip pat gerai parinkta sportinė liemenėlė, ypatingai jeigu esi nemažos krūtinės savininkė! Svarbiausia yra galėti suvaldyti kiekvieną žingsnį ir neleisti nepatogiai aprangai blaškyti Tavo dėmesį sportuojant.

sizeer apranga

Sportinės aprangos medžiagos

Verta perskaityti etiketes ir prekių aprašymus internetinėse parduotuvėse! Jeigu nori gauti visus 100% satisfakcijos, rinkis sportinę avalynę, kuri ne tik puikiai vėdins odą, bet ir išves drėgmės perteklių į išorę. Kas įdomu, kad visų natūralių medžiagų gerbėjų numylėta medvilnė nėra pati geriausia sportininkams. Ypatingai, jeigu intensyviai treniruojiesi ir kiekvienoje sesijoje daug prakaituoji, rinkis rūbus iš poliesterio arba sintetinių medžiagų, kurios itin greitai džiūsta ir dėka specialių kanalų išveda prakaitą į išorę. Medvilniniai marškinėliai pasiteisins kiekvienai dienai, lengvų pratimų, jogos ir pilateso metu. Jeigu vis dėl to sportuoji krosfitą arba bėgioji, rinkis sau marškinėlius arba marškinėlius be rankovių iš tipiškų sportinės aprangos medžiagų!

Sportinės aprangos technologijos

Siekiant išlaikyti geresnį termišką komfortą, sportiniai prekės ženklai pritaiko savo produkcijoje inovatyvius technologinius sprendimus. Medžiagos, iš kurių pagaminti marškinėliai ar kelnės gali ne tik puikiai vedinti odą, bet ir užtikrinti malonų, šaldantį jausmą. Jeigu ieškai sportinės aprangos specialioms pareigoms, siūlome pasidomėti nors adidas Climacool technologija. Kultinio prekės ženklo projektuotojų išradimas pasižymi 3D tinkleliu ir tikrai nepaprastomis sąlygomis, kurios lemia šios aprangos malonų nešiojimą.

Sportinė apranga pavasariui – ką pirkti?

Net nesant profesionaliam sportininkui, gali rengtis sportiškai ir pasinaudoti patogumu, kurį užtikrina sportinio stiliaus rūbai. Tačiau jeigu vis dėl to dievini visokio tipo aktyvų laisvalaikį, tai būtinai pasirūpink pagrindiniais sportinės aprangos elementais pavasariui. Sukūrėme juos Tau must have sąrašą!

  • Sportinė liemenėlė – kiekviena sportuojanti moteris privalo pradėti komplektuoti treniruočių garderobą nuo sportinio tipo liemenėlės.
  • Sportinės tamprės – idealios bėgiojimui, krosfitui ar sporto salei. Turėtų būti lanksčios, bet taip pat atitinkamai parinktas dydis, kad per daug nespaustų.
  • Medvilniniai marškinėliai – kasdienai, pasivažinėjimui dviračiu ir lengvoms treniruotėms.
  • Marškinėliai be rankovių arba sintetiniai marškinėliai – geriausi yra greitai džiūstantys. Puikus pasirinkimas intensyvioms treniruotėms, nes išlaiko sausos odos pojūtį ir užtikrina termišką komfortą.
  • Sportiniai šortai – pavasarį būna šiltų dienų, kurių temperatūros perkopia net 25 laipsnius. Pakeisk tampres į sportinius šortus, geriausiai į tuos su tinkleliu, kad nekaitintų odos.

Gerai parinkta sportinė apranga yra aukščiausio malonumo sportinių treniruočių garantija. Atitinkamoje aprangoje niekas negalės Tau trukdyti – nei nemaloniai drėgni marškinėliai nei judesius varžančios klešnės. Todėl būtinai pasirink puikios kokybės sportinius rūbus iš tokių prekės ženklų kaip adidas, Nike, Reebok ar Puma!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *