sportinė avalynė

Nauji Timberland pasiūlymai stilingam rudeniui

Ruduo geriausiame stiliuje? Tik su prekės ženklu Timberland! Žymus savo nesenstančiu stiliumi ir bekompromise kokybe šis prekės ženklas, kaip ir kiekvienais metais, paruošė išskirtinę kolekciją. Tokią, kuri leis Tau pražingsniuoti pro vėjo ir lietaus sezoną ne tik geriausiame komforte, bet ir be išieškotame stiliuje.

Klasikinės elegancijos įkvėpimas su šiuolaikiniu dizainu, aukščiausios kokybė oda bei pažangias technologiškai medžiagas. O šalia to – madingiausios kiekvieno sezono spalvos, žymusis atidumas detalei ir projektai, įkvėpti naujausių tendencijų – tai viskas lemia, jog batai ir drabužiai iš Timberland rudenį yra tiesiog nepakeičiami! Pamatyk, ką naujo paruošė žymusis prakės ženklas, pažymėtas medžio logotipu.

Sausa (ir madinga) pėda

Timberland batai yra tikra legenda. Nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs apie kultinį Geltoną Batą. Modelis nepailstamai įkvepia vis naujus prekės ženklo projektus. Ne kitaip yra ir šį kartą! Karšta amerikietiško prekės ženklo naujiena yra moteriškas modelis iš serijos London Square – ikona naujoje versijoje. Savo dizainu primena klasikinius prekės ženklo aulinius, tačiau yra jie stipriai paveikti aktualių tendencijų ir pasižymi stipriu šiuolaikinės mados charakteriu. Nesenstanti klasika jungiasi čia su dėmesį traukiančiu užbaigimu ir stilingu koloritu. Modelis yra pristatomas dvejose versijose: auliniai su batraiščiais ir be jų.

Tačiau tai dar ne viskas – madingų naujienų šioje Timberland kolekcijoje netrūksta. Verta atkreipti dėmesį į Timberland Berlin Park 6 INCH ir Berlin Park Chelsea, rudenio versija geriausiai parduodamo modelio, kuris šį pavasarį užkariavo madų žurnalų antraštes. Storas, guminis padas, minkšta oda ir originalus koloritas yra viskas, ko reikia, jog išgautum madingiausią išvaizdą šiam rudeniui.

Originalūs pasiūlymai laukia taip pat ir vyrų. Naujoje kolekcijoje jie ras modelius, kurie atitiks beveik kiekvieno stilių. Nesenstančios klasikos gerbėjams laukia geriausios kokybės pusbačiai, auliniai su batraiščiai ir be jų. Laisvos miesto klasikos mylėtojams Timberland siūlo šiuolaikinėmis tendencijomis įkvėptus, išskirtinio dizaino kedus. Netrūksta taip pat ir amžinai madingos žalios: Timberland Premium 6 naujose, įdomiuose versijose. Kareiviškas, išilgintas aulas, o be to moderni (ir revoliucinga!) naujiena: atspari pažeidimams oda Helcor yra nekvestionuojamas rudens kolekcijos sezono hitas.

Drabužiai iš po medžio logotipo

Timberland yra daugiau negu tik nepakartojama avalynė! Tai taip pat stilingi drabužiai, kuriems būdingas milžiniškas praktiškumas. Geriausias to pavyzdys yra puikios šio prekės ženklo striukės, pagamintos iš aukštos klasės medžiagų, kuriose taip pat pritaikytos inteligentiškos technologijos ir praktiški sprendimai. Sunku rasti geresnį modelį rudeniui negu vieną iš Timberland modelių. Naujoje kolekcijoje netrūksta įdomių sprendimų, iš kurių kiekvienas ras kažką sau. Vyrų laukia kareiviško stiliaus striukės, nestandartinių atspalvių streetwear‘o modeliai, klasikinės parkos ir trumpesnės, labiau sportinio stiliaus striukės. Visada madingo Timberland stiliaus gerbėjai gali taip pat rinktis iš daugelio laisvalaikio aprangos modelių: puikų marškinių, klasikinių ir miesto kelnių bei šiltų megztinių ir džemperių.

Jaudinanti naujiena yra moteriškų striukių kolekcija, kuri idealiai pasiteisins vėlyvą rudenį bei žiemą. Paprastas fasonas su stilingu kailiuku aplink kapišoną atras save kiekvienos moters garderobe. Žąsų pūkais išpildyta striukė ir pritaikytos Thermofibre technologijos yra šiluminio komforto garantija net pačiomis nemaloniausiomis rudens dienomis!

Nepasiduok rudens lietui, vėjui ir žvarbai! Pasipriešink su geriausia avalyne ir drabužiais, kurie apsaugos be kokiomis sąlygomis. Tačiau nepamiršk apie stilingą išvaizdą. Renkantis Timberland turi tiek viena, tiek kitą.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *