apranga

Kepurės bėgiojimui žiemą – kaip išsirinkti geriausią?

Planuoji treniruotis net pasibaigus sezonui? Tokiu atveju nepamiršk spintą papildyti gera kepure! Be jos rizikuoji savo sveikata, gali peršalti, o blogiausiu atveju – gauti kokį plaučių uždegimą, geriausiu atveju – praslysi su turbūt diskomfortu, kuris tik apsunkins treniruotę. Šiuo metu rinkoje yra pasiekiama daugybę modelių, kurie vilioja savo reklaminiais aprašais. Tačiau vis tiek negali apsispręsti? Ramiai – mes Tau palengvinsime užduotį bei patarsime, kas taps geriausiu pasirinkimu!

Kepurė bėgimui – svarbiausi uždaviniai

Prieš išsirenkant mėgstamiausią modelį ar spalvą, visų pirma atkreipk dėmesį į medžiagas. Gera kepurė bėgimui turėtų išlaikyti šilumą ir nesugerti prakaito, ir ne jokiais būdais atvirkščiai. Ir nors kepurės pagamintos iš medvilnės yra malonios prisilietimui turėtum jų vengti, nes jos tikrai nuvils. Be medžiagų antras svarbus dalykas yra dydis. Geras galvos apdangalas turi dengti ausis ir nors dalinai dengti kaktą, kad apsaugotų suprakaitavusią galvą nuo vėjo. Saugumas bėgant yra svarbiausias! Žinodamas, į ką visų pirmą reiktų atkreipti dėmesį, peržiūrėk populiariausias rinkos kepures.

Adidas – CLMHT Beani

Funkcionalus paprastumas – taip trumpiausiai galima apibūdinti šį modelį. Pagamintas iš poliesterio ir elastano mišinio, jos forma nesudėtingai prisitaiko prie galvos silueto. Plokšti siūlai nespaudžia, kas užtikrina nešiojimo komfortą. Ir nors iš pirmo žvilgsnio adidas kepurė neatrodo ypatingai, iš tikrųjų slepia savyje labai svarbų dalyką – Climaheat izoliaciją, kuri garantuoja atitinkamos temperatūros išlaikymą viduje, net esant stipriems vėjams arba šalčiams. Jos privalumas yra taip pat vidus iš šukuotos vilnos, minkštai apgaubiančios galvą. Su šia kepure Tau komforto niekada nepritrūks!

Buff – Microfiber Reversible Rus

Turi dvi, mėgstamas bėgimo aprangas ir svajoji apie kepurę, kuri tiktų prie abiejų? Tokiu atveju šis dvipusis Buff modelis yra sukurtas būtent Tau! Microfiber Reversible Rus pasižymi dvejomis funkcionaliomis pusėmis, glotnią ir spalvotą, kurią dėkis priklausomai nuo nuotaikos. Du sluoksniai mikro pluošto medžiagos yra pagaminti beveik visiškai be siūlų ir idealiai izoliuoja nuo šalčio – to dėka kepurė visada yra labai šilta, o be to pasižymi lengvumu ir universalumu, išlaikytu miesto dizaine. Drąsiai rinkis šį modelį treniruotėms spaudžiant šaltukui. Nepaprastu privalumu yra speciali technologija sugerianti nemalonius kvapus, o be to kepurėje esantys aktyvieji sidabro jonai veikia antibakteriniai. Tai puikus modelis reikliems!

Nike – Beanie Skully Run

Šis modelis tikrai išpildys lūkesčius tų, kurie planuoja bėgioti temstant. Charakterinis „Swoosh“ – prekės ženklo logotipas – buvo pagamintas iš šviesą atspindinčių medžiagų, todėl idealiai būsi matomas tamsiu paros metu. Pati kepurė yra pagaminta iš minkštos, prisitaikančios medžiagos. To dėka puikiai atrodo ant galvos, uždengiant tiek ausis, tiek kaktą – negresia Tau vėjas ir šaltis. Jos papildomu privalumu yra Therma-Fit technologija, kuri užtikrina aukščiausio lygio pralaidumą drėgmei, tuo pačiu užtikrinant izoliaciją nuo šalčio. Apibendrinant, galime teigti, jog šis modelis yra puikus pasirinkimas ilgiems, intensyviems bėgimams žiemos metu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *